W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne
ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.

 

 

 

 

 

 

 

Terminarz

 

 

 

ŚLĄSKI ZWIĄZEK HOKEJA NA LODZIE

SILESIAN ICE HOCKEY FEDERATION

MŁODZIK / U16   2021/2022 

 

 

 

 

 

1. MOSM Tychy Stadion Zimowy MOSiR Tychy
2. KS Katowice Naprzód Janów                           Lodowisko "Jantor" MOSiR Katowice
3. UKS Zagłębie Sosnowiec Stadion Zimowy MOSiR Sosnowiec
4. JKH GKS Jastrzębie  Lodowisko "Jastor" MOSiR Jastrzębie
5. KH Polonia Bytom Lodowisko OSiR Bytom

 

 

 

R1 # 01 KOLEJKA - 16.09.2021 czwartek

 

1. KS K-ce Naprzód Janów                          KH Polonia Bytom 10:3 (3:1, 5:1, 2:1)
2. JKH GKS Jastrzębie  UKS Zagłębie Sosnowiec                        28:0 (6:0, 9:0, 13:0)



 

R1 # 02 KOLEJKA - 23.09.2021 czwartek

 

3. KH Polonia Bytom                           JKH GKS Jastrzębie  1:8 (0:4, 0:2, 1:2)
4. MOSM Tychy KS K-ce Naprzód Janów                  6:3 (1:1, 2:1, 3:1)

 

 

R1 # 03 KOLEJKA - 30.09.2021 czwartek 

 

5. JKH GKS Jastrzębie  MOSM Tychy                4:0 (0:0, 3:0, 1:0)
6. UKS Zagłębie Sosnowiec                KH Polonia Bytom                              3:7 (0:1, 1:1, 2:5)


 

R1 # 04 KOLEJKA - 07.10.2021 czwartek

 

7. MOSM Tychy UKS Zagłębie Sosnowiec                       14:1 (4:0, 4:0, 6:1)
8. KS K-ce Naprzód Janów                      JKH GKS Jastrzębie                 2:5 (0:2, 2:2, 0:1)

 


R1 # 05 KOLEJKA - 14.10.2021 czwartek

 

 9. UKS Zagłębie Sosnowiec                  KS K-ce Naprzód Janów                       1:10 (1:4, 0:3, 0:3)
10. KH Polonia Bytom MOSM Tychy  

 

 

R2 # 06 KOLEJKA - 21.10.2021 czwartek

 

11. KH Polonia Bytom KS K-ce Naprzód Janów                         3:11 (1:5, 1:2, 1:4)
12. UKS Zagłębie Sosnowiec                  JKH GKS Jastrzębie            0:13 (0:4, 0:3, 0:6)

 

 

R2 # 07 KOLEJKA - 28.10.2021 czwartek

 

13. JKH GKS Jastrzębie  KH Polonia Bytom                                 
14. KS K-ce Naprzód Janów                 MOSM Tychy               2:4 (0:1, 1:2, 1:1)

 

 

R2 # 08 KOLEJKA - 04.11.2021 czwartek

 

15. MOSM Tychy JKH GKS Jastrzębie              
16. KH Polonia Bytom                  UKS Zagłębie Sosnowiec       

 

 

R2 # 09 KOLEJKA - 18.11.2021 czwartek

 

17. UKS Zagłębie Sosnowiec MOSM Tychy
18. JKH GKS Jastrzębie         KS K-ce Naprzód Janów 

 

 

R2 # 10 KOLEJKA - 25.11.2021 czwartek

 

19. KS K-ce Naprzód Janów.          UKS Zagłębie Sosnowiec        
20. MOSM Tychy KH Polonia Bytom