W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne
ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.

 

 

 

 

 

 

 

Terminarz

 

 

 

ŚLĄSKI ZWIĄZEK HOKEJA NA LODZIE

SILESIAN ICE HOCKEY FEDERATION

ŻAKI STARSZE / U14   2021/2022 

 

 

 

 

 

1. MOSM Tychy Stadion Zimowy MOSiR Tychy
2. KS Katowice Naprzód Janów                           Lodowisko "Jantor" MOSiR Katowice
3. UKS Zagłębie Sosnowiec Stadion Zimowy MOSiR Sosnowiec
4. JKH GKS Jastrzębie  Lodowisko "Jastor" MOSiR Jastrzębie
5. KH Polonia Bytom Lodowisko OSiR Bytom
6. Akademia Młoda GieKSa Katowice Lodowisko HWS "Spodek" Katowice
7. UKS Zagłębie Sosnowiec II Stadion Zimowy MOSiR Sosnowiec

 

 

 

R1 # 01 KOLEJKA - 13.09.2021 poniedziałek

 

1. JKH GKS Jastrzębie UKS Zagłębie Sosnowiec II 29:1 (10:1, 10:0, 9:0)
 2. MOSM Tychy       AM GieKSa Katowice                    21:0 (6:0, 7:0, 8:0)
3. UKS Zagłębie Sosnowiec       KH Polonia Bytom 9:5 (5:0, 2:3, 2:2)

 

 

R1 # 02 KOLEJKA - 20.09.2021 poniedziałek

 

1. UKS Zagłębie Sosnowiec II KH Polonia Bytom 3:12 (1:1, 0:6, 2:5) 
 2. AM GieKSa Katowice KS K-ce Naprzód Janów            1:14 (0:6, 0:6, 1:2)
 3. JKH GKS Jastrzębie MOSM Tychy       2:11 (1:6, 1:4, 0:1)

 

 

R1 # 03 KOLEJKA - 27.09.2021 poniedziałek

 

1. MOSM Tychy  UKS Zagłębie Sosnowiec II 13:0 (3:0, 6:0, 4:0)
2. KS K-ce Naprzód Janów JKH GKS Jastrzębie                    2:13 (1:1, 1:6, 0:6) 
  3. UKS Zagłębie Sosnowiec    AM GieKSa Katowice         5:4 (2:0, 0:3, 3:1)

 

 

R1 # 04 KOLEJKA - 04.10.2021 poniedziałek

 

1. AM GieKSa Katowice       KH Polonia Bytom 8:7 (4:2, 4:3, 0:2)
2. UKS Zagłębie Sosnowiec   JKH GKS Jastrzębie             3:11 (0:6, 2:4, 1:1)
3. MOSM Tychy   KS K-ce Naprzód Janów.            7:1 (2:0, 3:1, 2:0)

 

 

R1 # 05 KOLEJKA - 11.10.2021 poniedziałek

 

1. KS K-ce Naprzód Janów UKS Zagłębie Sosnowiec II            22:0 (9:0, 6:0, 7:0) 
2. UKS Zagłębie Sosnowiec       MOSM Tychy   2:13 (1:3, 1:6, 0:4)
3. KH Polonia Bytom JKH GKS Jastrzębie        1:19 (1:5, 0:5, 0:9)

 

 

R1 # 06 KOLEJKA - 18.10.2021 poniedziałek

 

1. UKS Zagłębie Sosnowiec II AM GieKSa Katowice  2:15 (0:5, 1:4, 1:6)
2. MOSM Tychy KH Polonia Bytom 13:0 (5:0, 5:0, 3:0)
3. KS K-ce Naprzód Janów UKS Zagłębie Sosnowiec              4:3 (2:1, 0:2, 2:0)

 

 

R1 # 07 KOLEJKA - 25.10.2021 poniedziałek

 

1. UKS Zagłębie Sosnowiec       UKS Zagłębie Sosnowiec II 8:0 (2:0, 0:0, 6:0)
2. KH Polonia Bytom KS K-ce Naprzód Janów                   2:12 (0:5, 0:5, 2:2)
3. AM GieKSa Katowice JKH GKS Jastrzębie  1:21 (1:6, 0:8, 0:7)  

 

 

R2 # 08 KOLEJKA - 08.11.2021 poniedziałek

 

1. UKS Zagłębie Sosnowiec II JKH GKS Jastrzębie 0:23 (0:5, 0:10, 0:8)                
2. AM GieKSa Katowice MOSM Tychy  
3. KH Polonia Bytom    UKS Zagłębie Sosnowiec          10:6 (0:4, 7:1, 3:1)

 

 

R2 # 09 KOLEJKA - 15.11.2021 poniedziałek

 

25. KH Polonia Bytom UKS Zagłębie Sosnowiec II                                       
26. KS K-ce Naprzód Janów                AM GieKSa Katowice               
27. MOSM Tychy      JKH GKS Jastrzębie