W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne
ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.

 

 

 

 

 

 

 

Terminarz

 

ŚLĄSKI ZWIĄZEK HOKEJA NA LODZIE

SILESIAN ICE HOCKEY FEDERATION

MIKRUS / U10   2021/2022 

 

 

 

1. MOSM Tychy Stadion Zimowy MOSiR Tychy
2. KS Katowice Naprzód Janów                           Lodowisko "Jantor" MOSiR Katowice
3. UKS Zagłębie Sosnowiec Stadion Zimowy MOSiR Sosnowiec
4. JKH GKS Jastrzębie Lodowisko "Jastor" MOSiR Jastrzębie
5. KH Polonia Bytom Lodowisko OSiR Bytom

 

1. Akademia Młoda GieKSa Katowice                   Lodowisko HWS "Spodek" Katowice
2. MUKS Orlik Opole            Lodowisko "Torpol" MOSiR Opole
3. UKS Zagłębie Sosnowiec II Stadion Zimowy MOSIR Sosnowiec
4. UKH Unia Oświęcim Hala Lodowa MOSiR Oświęcim
5. KS LUCE Cieszyn HWS im. Cieszyńskich Olimpijczyków
6. KS Katowice Naprzód Janów II Lodowisko "Jantor" MOSIR Katowice

 

 

 

# 1 KOLEJKA - 18 lub 19.09.2021

 

  1. MOSM Tychy KH Polonia Bytom
2. KS K-ce Naprzód Janów JKH GKS Jastrzębie
3. AM GieKSa Katowice UKS Zagłębie Sosnowiec II 
4. MUKS Orlik Opole KS K-ce Naprzód Janów II 
5. UKH Unia Oświęcim KS LUCE Cieszyn
  UKS Zagłębie Sosnowiec             pauza

 

 

 

           

 

 

 

 

# 02 KOLEJKA – 25 lub 26.09.2021

 

6. JKH GKS Jastrzębie MOSM Tychy
7. UKS Zagłębie Sosnowiec KS K-ce Naprzód Janów 
8. UKS Zagłębie Sosnowiec II  KS LUCE Cieszyn
9. KS K-ce Naprzód Janów II UKH Unia Oświęcim
10. AM GieKSa Katowice MUKS Orlik Opole
  KH Polonia Bytom pauza

 

 

# 03 KOLEJKA - 02 lub 03.10.2021

 

11. MOSM Tychy UKS Zagłębie Sosnowiec
12. KH Polonia Bytom JKH GKS Jastrzębie
13. MUKS Orlik Opole  UKS Zagłębie Sosnowiec II 
14. UKH Unia Oświęcim AM GieKSa Katowice
15. KS LUCE Cieszyn KS K-ce Naprzód Janów II
  KS K-ce Naprzód Janów            pauza

 

 

# 04 KOLEJKA - 09 lub 10.10.2021

 

16. KS K-ce Naprzód Janów  MOSM Tychy
17. UKS Zagłębie Sosnowiec KH Polonia Bytom
18. UKS Zagłębie Sosnowiec II     KS K-ce Naprzód Janów II
19. AM GieKSa Katowice KS LUCE Cieszyn
20. MUKS Orlik Opole UKH Unia Oświęcim
  JKH GKS Jastrzębie pauza

 

 

# 05 KOLEJKA – 16 lub 17.10.2021

 

21. KH Polonia Bytom KS K-ce Naprzód Janów 
22. JKH GKS Jastrzębie UKS Zagłębie Sosnowiec
23. UKH Unia Oświęcim UKS Zagłębie Sosnowiec II
24. KS LUCE Cieszyn MUKS Orlik Opole
25. KS K-ce Naprzód Janów II.       AM GieKSa Katowice
  MOSM Tychy pauza


 

# 06 KOLEJKA – 23 lub 24.10.2021

 

26. KH Polonia Bytom MOSM Tychy
27. JKH GKS Jastrzębie KS K-ce Naprzód Janów
28. UKS Zagłębie Sosnowiec II AM GieKSa Katowice
29. KS K-ce Naprzód Janów II MUKS Orlik Opole
30. KS LUCE Cieszyn UKH Unia Oświęcim
  UKS Zagłębie Sosnowiec pauza

 


# 07 KOLEJKA – 06 lub 07.11.2021

 

31. MOSM Tychy JKH GKS Jastrzębie
32. KS K-ce Naprzód Janów          UKS Zagłębie Sosnowiec
33. KS LUCE Cieszyn UKS Zagłębie Sosnowiec II
34. UKH Unia Oświęcim KS K-ce Naprzód Janów II
35. MUKS Orlik Opole AM GieKSa Katowice
  KH Polonia Bytom pauza

 

 

# 08 KOLEJKA – 13 lub 14.11.2021

 

36. UKS Zagłębie Sosnowiec MOSM Tychy
37. JKH GKS Jastrzębie KH Polonia Bytom
38. UKS Zagłębie Sosnowiec II MUKS Orlik Opole
39. AM GieKSa Katowice UKH Unia Oświęcim.    
40. KS K-ce Naprzód Janów II KS LUCE Cieszyn
  KS K-ce Naprzód Janów pauza


 

# 09 KOLEJKA – 20 lub 21.11.2021

 

41. MOSM Tychy KS K-ce Naprzód Janów 
42. KH Polonia Bytom UKS Zagłębie Sosnowiec
43. KS K-ce Naprzód Janów II          UKS Zagłębie Sosnowiec II
44. KS LUCE Cieszyn AM GieKSa Katowice
45. UKH Unia Oświęcim MUKS Orlik Opole
  JKH GKS Jastrzębie pauza

 

 

# 10 KOLEJKA – 27 lub 28.11.2021

 

46. KS K-ce Naprzód Janów KH Polonia Bytom
47. UKS Zagłębie Sosnowiec JKH GKS Jastrzębie
48. UKS Zagłębie Sosnowiec II       UKH Unia Oświęcim
49. MUKS Orlik Opole KS LUCE Cieszyn
50. AM GieKSa Katowice KS K-ce Naprzód Janów II
  MOSM Tychy pauza