W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne
ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.

 

 

 

 

 

 

 

Terminarz

 

ŚLĄSKI ZWIĄZEK HOKEJA NA LODZIE

SILESIAN ICE HOCKEY FEDERATION

MIKRUS / U10   2021/2022 

 

 

 

1. MOSM Tychy Stadion Zimowy MOSiR Tychy
2. KS Katowice Naprzód Janów                           Lodowisko "Jantor" MOSiR Katowice
3. UKS Zagłębie Sosnowiec Stadion Zimowy MOSiR Sosnowiec
4. JKH GKS Jastrzębie Lodowisko "Jastor" MOSiR Jastrzębie
5. KH Polonia Bytom Lodowisko OSiR Bytom

 

1. Akademia Młoda GieKSa Katowice                   Lodowisko HWS "Spodek" Katowice
2. MUKS Orlik Opole            Lodowisko "Torpol" MOSiR Opole
3. UKS Zagłębie Sosnowiec II Stadion Zimowy MOSIR Sosnowiec
4. UKH Unia Oświęcim Hala Lodowa MOSiR Oświęcim
5. KS LUCE Cieszyn HWS im. Cieszyńskich Olimpijczyków
6. KS Katowice Naprzód Janów II Lodowisko "Jantor" MOSIR Katowice

 

 

 

# 1 KOLEJKA - 18 lub 19.09.2021

 

  1. MOSM Tychy KH Polonia Bytom (3:3, 2:0, 1:1, k5:4)
2. KS K-ce Naprzód Janów JKH GKS Jastrzębie  
3. AM GieKSa Katowice UKS Zagłębie Sosnowiec II    
4. MUKS Orlik Opole KS K-ce Naprzód Janów II   
5. UKH Unia Oświęcim KS LUCE Cieszyn  
  UKS Zagłębie Sosnowiec          pauza

 

 

 

           

 

 

 

 

# 02 KOLEJKA – 25 lub 26.09.2021

 

1. JKH GKS Jastrzębie MOSM Tychy (2:2, 3:4, 1:2)    
2. UKS Zagłębie Sosnowiec KS K-ce Naprzód Janów   
3. UKS Zagłębie Sosnowiec II  KS LUCE Cieszyn  
4. KS K-ce Naprzód Janów II UKH Unia Oświęcim  
5. AM GieKSa Katowice MUKS Orlik Opole  
  KH Polonia Bytom pauza

 

 

# 03 KOLEJKA - 02 lub 03.10.2021

 

1. MOSM Tychy UKS Zagłębie Sosnowiec (2:3, 2:5, 0:3, k7:4)
2. KH Polonia Bytom JKH GKS Jastrzębie  
3. MUKS Orlik Opole  UKS Zagłębie Sosnowiec II      
4. UKH Unia Oświęcim AM GieKSa Katowice  
5. KS LUCE Cieszyn KS K-ce Naprzód Janów II  
  KS K-ce Naprzód Janów               pauza

 

 

# 04 KOLEJKA - 09 lub 10.10.2021

 

1. KS K-ce Naprzód Janów  MOSM Tychy (0:2, 1:3, 3:1, k3:7)
2. UKS Zagłębie Sosnowiec KH Polonia Bytom  
3. UKS Zagłębie Sosnowiec II          KS K-ce Naprzód Janów II       
4. AM GieKSa Katowice KS LUCE Cieszyn  
5. MUKS Orlik Opole UKH Unia Oświęcim  
  JKH GKS Jastrzębie pauza

 

 

# 05 KOLEJKA – 16 lub 17.10.2021

 

1. KH Polonia Bytom KS K-ce Naprzód Janów 
2. JKH GKS Jastrzębie UKS Zagłębie Sosnowiec
3. UKH Unia Oświęcim UKS Zagłębie Sosnowiec II.                    
4. KS LUCE Cieszyn MUKS Orlik Opole
5. KS K-ce Naprzód Janów II AM GieKSa Katowice
  MOSM Tychy pauza


 

# 06 KOLEJKA – 23 lub 24.10.2021

 

1. KH Polonia Bytom MOSM Tychy (3:6, 1:5, 3:1, k6:6)
2. JKH GKS Jastrzębie KS K-ce Naprzód Janów         
3. UKS Zagłębie Sosnowiec II         AM GieKSa Katowice  
4. KS K-ce Naprzód Janów II MUKS Orlik Opole  
5. KS LUCE Cieszyn UKH Unia Oświęcim  
  UKS Zagłębie Sosnowiec pauza

 


# 07 KOLEJKA – 06 lub 07.11.2021

 

1. MOSM Tychy JKH GKS Jastrzębie
2. KS K-ce Naprzód Janów          UKS Zagłębie Sosnowiec
3. KS LUCE Cieszyn UKS Zagłębie Sosnowiec II                            
4. UKH Unia Oświęcim KS K-ce Naprzód Janów II
5. MUKS Orlik Opole AM GieKSa Katowice
  KH Polonia Bytom pauza

 

 

# 08 KOLEJKA – 13 lub 14.11.2021

 

1. UKS Zagłębie Sosnowiec MOSM Tychy
2. JKH GKS Jastrzębie KH Polonia Bytom
3. UKS Zagłębie Sosnowiec II MUKS Orlik Opole
4. AM GieKSa Katowice UKH Unia Oświęcim.    
5. KS K-ce Naprzód Janów II KS LUCE Cieszyn
  KS K-ce Naprzód Janów pauza


 

# 09 KOLEJKA – 20 lub 21.11.2021

 

1. MOSM Tychy KS K-ce Naprzód Janów 
2. KH Polonia Bytom UKS Zagłębie Sosnowiec
3. KS K-ce Naprzód Janów II          UKS Zagłębie Sosnowiec II
4. KS LUCE Cieszyn AM GieKSa Katowice
5. UKH Unia Oświęcim MUKS Orlik Opole
  JKH GKS Jastrzębie pauza

 

 

# 10 KOLEJKA – 27 lub 28.11.2021

 

1. KS K-ce Naprzód Janów KH Polonia Bytom
2. UKS Zagłębie Sosnowiec JKH GKS Jastrzębie
3. UKS Zagłębie Sosnowiec II       UKH Unia Oświęcim
4. MUKS Orlik Opole KS LUCE Cieszyn
5. AM GieKSa Katowice KS K-ce Naprzód Janów II
  MOSM Tychy pauza