W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne
ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.

 

 

 

 

 

 

 

Terminarz

                                  

 

 

ŚLĄSKI ZWIĄZEK HOKEJA NA LODZIE

SILESIAN ICE HOCKEY FEDERATION

JUNIORZY MŁODSI / U18   2021/2022 

 

 

 

 

 

1. MOSM Tychy Stadion Zimowy MOSiR Tychy
2. KH Polonia Bytom                     Lodowisko OSiR Bytom
3. KS Katowice Naprzód Janów  Lodowisko "Jantor" MOSiR Katowice
4. JKH GKS Jastrzębie  Lodowisko "Jastor" MOSiR Jastrzębie
5. UKH Unia Oświęcim Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

 

 

 

R1 # 01 KOLEJKA - 18.09.2020 wtorek

 

   1. MOSM Tychy               JKH GKS Jastrzębie                                         
2. KS K-ce Naprzód Janów                     UKH Unia Oświęcim

 

 

R1 # 02 KOLEJKA - 14.09.2021 wtorek

 

   3. JKH GKS Jastrzębie                           KS K-ce Naprzód Janów                              
4. KH Polonia Bytom                     MOSM Tychy

 

 

R1 # 03 KOLEJKA - 05.10.2021 wtorek

 

  5. KS K-ce Naprzód Janów       KH Polonia Bytom                        
6. UKH Unia Oświęcim          JKH GKS Jastrzębie                         

 

 

R1 # 04 KOLEJKA - 12.10.2021 wtorek

 

    7. KH Polonia Bytom                           UKH Unia Oświęcim 
8. MOSM Tychy KS K-ce Naprzód Janów                             

 

 

R1 # 05 KOLEJKA - 16.11.2021 wtorek

 

9. UKH Unia Oświęcim       MOSM Tychy
10. JKH GKS Jastrzębie KH Polonia Bytom                    

 

 

R2 # 06 KOLEJKA - 07.12.2021 wtorek

 

  11. JKH GKS Jastrzębie MOSM Tychy               
 12. UKH Unia Oświęcim                KS K-ce Naprzód Janów                     

 

 

R2 # 07 KOLEJKA - 11.01.2022 wtorek

 

13. KS K-ce Naprzód Janów JKH GKS Jastrzębie                   
14. MOSM Tychy KH Polonia Bytom            

 

 

R2 # 08 KOLEJKA - 25.01.2022 wtorek

 

 15. KH Polonia Bytom   KS K-ce Naprzód Janów
16. JKH GKS Jastrzębie        UKH Unia Oświęcim               

 

 

R2 # 09 KOLEJKA - 01.02.2022 wtorek

 

17. UKH Unia Oświęcim KH Polonia Bytom                    
18. KS K-ce Naprzód Janów MOSM Tychy 

 

 

R2 # 10 KOLEJKA - 08.02.2022 wtorek

 

19. MOSM Tychy UKH Unia Oświęcim
 20. KH Polonia Bytom                    JKH GKS Jastrzębie