MIEJSCE I CZAS ROZGRYWANIA PIERWSZEGO TURNIEJU

LODOWISKO „JASTOR” w  JASTRZĘBIU ZDROJU: 16-18 VIII 2013

UCZESTNICY TURNIEJU - zawodnicy rocznika 2001 i młodsi

6. HC Frydek-Mistek

7. HC Opava

8. HC RT Torax Poruba

System rozgrywek:

rozgrywki w grupach - 3 x 15 minut czystej gry na całe lodowisko (każda drużyna gra 5 meczów), najpierw rozgrywki w grupach A i B (każdy gra 3 mecze) następnie I i II drużyny z grup A i B (A1, A2, B1, B2) tworzą nową grupę i grają o miejsca 1-4 w turnieju (wynik pojedynku A1-A2 i B1-B2 zaliczane są do tabeli nowej grupy), natomiast III i IV drużyny z grup (A3, A4, B3, B4) tworzą nową grupę i grają o miejsca 5-8 w turnieju (wynik pojedynku A3-A4 i B3-B4 zaliczane są do tabeli nowej grupy), w przypadku różnicy 7 bramek czas nie będzie zatrzymywany (nie stosuje się w trakcie nałożonych kar), obowiązują przepisy gry w hokeja na całe lodowisko (kara meczu eliminuje zawodnika z gry w następnym meczu turnieju); punktacja za wygrany mecz – 3pkt, remis – 1 pkt, o kolejności miejsc decydują: ilość zdobytych punktów, wynik bezpośredniego pojedynku, lepsza różnica bramek, większa ilość zdobytych bramek. Rozgrzewka bez krążków 5 min przed meczem, czyszczenie lodu po każdym meczu (przerwy między tercjami 2 minuty).

KONKURENCJE INDYWIDUALNE (1 zawodnik drużyny do każdej konkurencji)

na celność strzałów

na zręczność operowania kijem

konkurs wiedzy hokejowej

na celność strzałów rodziców

WYMAGANIA ORGANIZATORÓW

Zawodnicy powinni posiadać aktualne badania lekarskie (na odpowiedzialność trenera). Przed rozpoczęciem turnieju drużyny zobowiązane są  do przedstawienia  listy zawodników (dokumenty ze zdjęciem zawodników do wglądu w razie potrzeby).