15.08.2012 - Nowy termin turnieju w Jastrzębiu dla rocznika 2000 i młodszych...

UCZESTNICY TURNIEJU zawodnicy rocznika ?2000 i młodsi (6 drużyny)

3. Tyskie Lwy MOSM Tychy

4. HC AZ Havířov

5. HK Nový Jičín

6. HC ZUBR Přerov

System rozgrywek: rozgrywki w grupach - 3 x 15 minut czystej gry na całe lodowisko (tylko mecz o V miejsce 3x20min), w przypadku różnicy 5 bramek czas nie będzie zatrzymywany (nie stosuje się w trakcie nałożonych kar), obowiązują przepisy gry w hokeja na całe lodowisko (gramy ciałem, zmiany w locie, kara meczu eliminuje zawodnika z gry w następnym meczu turnieju); punktacja za wygrany mecz – 3 pkt., remis – 1 pkt, o kolejności miejsc decydują: ilość zdobytych punktów, wynik bezpośredniego pojedynku, lepsza różnica bramek, większa ilość zdobytych bramek. Rozgrzewka bez krążków 5 min przed meczem, czyszczenie lodu po każdym meczu (przerwy między tercjami 2 minuty). W meczach play-off i o miejsca V, III i I w przypadku remisu – seria 3 rzutów karnych.

KONKURENCJE INDYWIDUALNE (2 zawodników drużyny do każdej konkurencji)