MIEJSCE   I  CZAS  ROZGRYWANIA  TURNIEJU

UCZESTNICY TURNIEJU: zawodnicy rocznika 2002 i młodsi (6 drużyn):

4. HC AZ  Hawirov

5. HK Novy Jicin

6. HC ZUBR  Prerov

SYSTEM ROZGRYWEK:

Gra 3 x 15 minut czystej gry na całe lodowisko (w przypadku różnicy 5 bramek czas nie będzie zatrzymywany (nie stosuje się w trakcie nałożonych kar),obowiązują  przepisy gry w hokeja na całe lodowisko (gramy ciałem, zmiany w locie ,kara meczu eliminuje zawodnika z gry w następnym meczu turnieju ):punktacja za wygrany mecz -3pkt,remis -1 pkt ,o kolejności miejsc decydują: ilość zdobytych punktów ,wynik bezpośredniego pojedynku ,lepsza różnica bramek ,większa ilość zdobytych bramek  .Rozgrzewka bez krążków  5 min przed meczem ,czyszczenie lodu po każdym meczu (przerwy miedzy tercjami 2 min )W meczach play-off i o miejsca V,III i I w przypadku remisu –seria 3 rzutów karnych .

KONKURENCJE  INDYWIDUALNE  (2 ZAWODNIKÓW Z DRUŻYNY DO KAŻDEJ KONKURENCJI)