08.01.2013 - Wysokie zwycięstwo Mikrusów z HC GKS Katowice...

W meczu rozegranym wczoraj na tyskim lodowisku, Mikrusy Tyskich

Lwów pokonały drużynę HC GKS Katowice 11:4 (3:1, 4:2, 4:1). Bramki

dla tyszan strzelali: Adrian Lebida 2, Mateusz Muzalewski 2, Remigiusz

Świątkiewicz, Antoni Viskardi i Adam Wytrykus. W karnych

zanotowano remis 5:5 - dla tyszan trafiali: Remigiusz Hanusiak,

Oliwier Kasperek, Patryk Pachut, Karol Siedlaczek i Piotr Stachura

(strzały niepunktowane - Dawid Kłos).

Wczorajszy mecz przyniósł wiele emocji i radości dla zawodników oraz ich rodziców, ponieważ było to trzecie  zwycięstwo naszych Mikrusów w tym sezonie. Dobra postawa całej drużyny pozwoliła w szybkim czasie przejąć prowadzenie w pierwszej tercji 3:1 co podniosło morale zespołu. Drużyna kierowana przez trenera Szymona Jurczyńskiego w dalszej części meczu powiększyła przewagę nad drużyną z Katowic. Tyzanie dyktowali warunki gry, dobra postawa obrońców pozwoliła na większą ilość czasu gry w tercji przeciwnika, dokładne i szybkie podania, oraz dobre zamykanie tercji dały Mikrusom cenne zwycięstwo.