23.04.2013 - Tyskie Lwy w kategorii Minihokej zajęły 7 miejsce na turnieju w Łodzi

Tyskie Lwy MOSM Tychy w kategorii Minihokej na 7 miejscu w Ogólnopolskim Turmieju Minihokeja który odbył się w Łodzi w dniach 20-21 kwietnia 2013r. Wszelkie informacje są dostępne na stronie organizatora www.minihokej.org.pl ...

W dniach 20-21 kwietnia odbył się w Łodzi III Ogólnopolski Turniej Minihokeja na Lodzie. Turniej został zorganizowany dzięki finansowemu wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki. Organizatorami Turnieju byli Polski Związek Hokeja na Lodzie i Łódzki Klub Hokejowy.

Po dwóch dniach zmagań, w czasie których każda z drużyn rozegrała osiem meczów, zwyciężyła drużyna Zagłębie Sosnowiec S.A. W finale pokonała drużynę GKS Stoczniowiec Gdańsk. Trzecie miejsce zdobyła drużyna MMKS Podhale Nowy Targ, która w finale B wygrała z Niedźwiadkami Sanok. Wszystkie drużyny biorące udział w turnieju dostały puchary, zaś zawodnicy medale, dyplomy i drobne upominki.