12.12.2012 - Bartek Jeziorski nominowany do tytułu Najpopularniejszego Sportowca Roku 2012...

Miło nam poinformować, że zawodnik Tyskich Lwów, Bartłomiej

kategorii Młodzieżowcy. Plebiscyt ten już po raz czwarty organizuje

MOSiR Tychy pod patronatem "Twoich Tychów". Zachęcamy do

głosowania na naszego zawodnika!!! Plebiscyt rozpoczął się w dniu

wczorajszym, kupony dostępne są w tygodniku "Twoje Tychy", ale

Bartek to czołowy zawodnik drużyny Żaków Starszych, która w zeszłym sezonie zdobyła Mistrzostwo Polski w Międzywojewódzkim Turnieju Hokeja na Lodzie, który odbył się w Jastrzębiu Zdroju w dniach 14-18.03.2012. W finałowym meczu, w którym drużyna Tyskie Lwy MOSM Tychy pokonała JKH GKS Jastrzębie 6:2, strzelił 5 bramek, a cały Turniej zakończył z 13 bramkami.

W całym sezonie regularnym, w którym tyska drużyna zdobyła tytuł Wicemistrza Śląska, ustępując dwoma punktami drużynie z Jastrzębia, Bartek zdobył 56 bramek i miał 28 asyst co dało mu 84 punkty w punktacji kanadyjskiej i pierwsze miejsce w całych rozgrywkach w tej klasyfikacji.

Obecnie jest czołowym zawodnikiem drużyny Tyskie Lwy MOSM Tychy w kategorii Młodzik, a także reprezentantem Polski U-16 i reprezentantem Kadry Śląska.

Na ostatnim III Christmas Cup MOSiR Tychy, Bartek został wybrany najlepszym napastnikiem Turnieju!