W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne
ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.

 

 

 

 

 

 

 

11.09.2020 Głosowanie na Rolkowisko.

 

Stowarzyszenie Tyskie Lwy jest związane z hokejem i dla hokeja, więc pragniemy wesprzeć głosowanie na budowę Rolkowiska w Mieście Gdzie Najlepszy Hokej Jest.

 

 

 

 

Czy wiecie, że w Tychach nie ma miejsca, w którym można w sposób bezpieczny i profesjonalny zagrać w hokeja na rolkach lub uczyć się jazdy na rolkach?

 

W przeciwieństwie do innych popularnych dyscyplin takich jak: piłka nożna, koszykówka, piłka ręczna, siatkówka itp. nie ma boiska do gry w hokeja na rolkach w Tychach.

 

Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie dzieci i młodzieży, którzy z braku wyboru jeżdżą w takich miejscach jak na zdjęciach, zagłosuj w VII edycji tyskie go Budżetu Obywatelskiego na projekt o nazwie:

 

Budowa boiska do hokeja na rolkach przy ul. Armii Krajowej.

 

 

http://razemtychy.pl/budzet-obywatelski/projekty-mieszkancow-2021/boiska-silownie-place-zabaw-2021/3352-budowa-boiska-do-hokeja-na-rolkach-przy-ul-armii-krajowej

 

 

Pomysł znajdziecie wśród projektów rejonu Osiedla N, O. Głos na budżet wybranego rejonu może oddać KAŻDY mieszkaniec Tychów i w każdym wieku.

 

 

Głosowanie już od 11 września!