W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne
ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.

 

 

 

 

01.08.2019 Listy zawodników na sezon 2019/20

   Powstały wstępne listy zawodników w poszczególnych grupach rozgrywkowych na         sezon 2019/2020.

   Listy oparte są o status zawodników na koniec ubiegłego sezonu. Z powodu ustawy       RODO listy te  nie mogą być umieszczone na stronie. Aby zapoznać się z listami             proszę o kontakt ze mną i ewentualnie podać oficjalne stanowisko jeśli jakiś zawodnik     postanowił zrezygnować z trenowania. Jeśli chodzi o zawodników chcących w tym           sezonie zmienić barwy klubowe mamy informacje o 3 takich przypadkach i po                 zakończeniu procedury transferowej ich nazwiska zostaną usunięte z listy.                       Przypominam że istnieje odpowiedni regulamin który informuje o tym jak można               zmienić barwy klubowe.
Zawodnicy którym wg tabeli brakuje dokumentów proszeni są o jak najszybsze ich dostarczenie ( lista oparta jest o dokumenty dostarczone do mnie ), bez tego zawodnik nie będzie mógł zostać zgłoszony do rozgrywek w nowym sezonie.
Proszę o przekazywanie informacji innym rodzicom żeby listy i brakujące dokumenty jak najszybciej zaktualizować.
Wszystkich rodziców proszę o mailową aktualizację danych zawodnika potrzebną również do list zgłoszeniowych.
Mail powinien zawierać : Imię i nazwisko zawodnika , wagę i wzrost oraz ( to już wyłącznie do naszej wiadomości jeśli rodzice chcą) jeden kontaktowy numer telefonu na wypadek sytuacji wyjątkowych.
Kontakt telefoniczny 504613907. Kontakt mailowy : ben32@interia.pl
Pozdrawiam Beniamin Sławiński"