W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne
ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.

 

 

 

 

 

 

 

Terminarz

 

 

 

ŚLĄSKI ZWIĄZEK HOKEJA NA LODZIE

SILESIAN ICE HOCKEY FEDERATION

ŻAKI STARSZE / U14   2020/2021 

 

 

 

# 01 KOLEJKA - 21.09.2020

 

1. TYSKIE LWY MOSM TYCHY KH POLONIA BYTOM II
  2. KS KATOWICE NAPRZÓD JANÓW        KHNLK KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW    
3. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC KS LUCE CIESZYN
4. MUKS ORLIK OPOLE KH POLONIA BYTOM
  JKH GKS JASTRZĘBIE pauza

 

 

# 02 KOLEJKA - 28.09.2020

 

5. KS LUCE CIESZYN KH POLONIA BYTOM
  6. KHNLK KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC                  
 7. KS KATOWICE NAPRZÓD JANÓW   KH POLONIA BYTOM II      
 8. JKH GKS JASTRZĘBIE   TYSKIE LWY MOSM TYCHY
  MUKS ORLIK OPOLE pauza

 

 

# 03 KOLEJKA - 05.10.2020

 

9. KS KATOWICE NAPRZÓD JANÓW  JKH GKS JASTRZĘBIE  
10. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC KH POLONIA BYTOM II                                 
11. KHNLK KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW       KH POLONIA BYTOM         
12. MUKS ORLIK OPOLE KS LUCE CIESZYN
  TYSKIE LWY MOSM TYCHY pauza

 

 

# 04 KOLEJKA - 12.10.2020

 

13. KHNLK KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW    MUKS ORLIK OPOLE
14. KH POLONIA BYTOM II  KH POLONIA BYTOM   
15. JKH GKS JASTRZĘBIE   UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
16. TYSKIE LWY MOSM TYCHY KS KATOWICE NAPRZÓD JANÓW           
  KS LUCE CIESZYN pauza

 

 

# 05 KOLEJKA - 19.10.2020

 

17. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC TYSKIE LWY MOSM TYCHY
18. JKH GKS JASTRZĘBIE  KH POLONIA BYTOM  
19. MUKS ORLIK OPOLE KH POLONIA BYTOM II        
20. KS LUCE CIESZYN KHNLK KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW 
  KS KATOWICE NAPRZÓD JANÓW      pauza

 

 

# 06 KOLEJKA - 26.10.2020

 

21. KS LUCE CIESZYN KH POLONIA BYTOM II  
22. JKH GKS JASTRZĘBIE  MUKS ORLIK OPOLE
23. TYSKIE LWY MOSM TYCHY KH POLONIA BYTOM         
24. KS KATOWICE NAPRZÓD JANÓW  UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC.                
  KHNLK KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW  pauza

 

 

# 07 KOLEJKA - 09.11.2020

 

25. KS KATOWICE NAPRZÓD JANÓW  KH POLONIA BYTOM   
26. MUKS ORLIK OPOLE TYSKIE LWY MOSM TYCHY.                   
27. KS LUCE CIESZYN  JKH GKS JASTRZĘBIE  
28. KHNLK KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW  KH POLONIA BYTOM II 
  UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC  pauza

 

 

# 08 KOLEJKA - 16.11.2020

 

29. JKH GKS JASTRZĘBIE   KHNLK KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW   
30. TYSKIE LWY MOSM TYCHY KS LUCE CIESZYN
31. KS KATOWICE NAPRZÓD JANÓW        MUKS ORLIK OPOLE
32. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC KH POLONIA BYTOM 
  KH POLONIA BYTOM II pauza

 

 

# 09 KOLEJKA - 23.11.2020

 

33. MUKS ORLIK OPOLE UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
34. KS LUCE CIESZYN KS KATOWICE NAPRZÓD JANÓW             
35. KHNLK KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW       TYSKIE LWY MOSM TYCHY
36. JKH GKS JASTRZĘBIE   KH POLONIA BYTOM II  
  KH POLONIA BYTOM  pauza