W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne
ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.

 

 

 

 

Terminarz

ŻAK MŁODSZY LIGA ŚLĄSKA SEZON 2017/2018 TERMINARZ

 

RUNDA I – 04.09.2017 (pn)            # 1 KOLEJKA SPOTKAŃ: 

 

            (1). TMH POLONIA Bytom – pauza          

            (2). MOSM Tychy – UKH UNIA Oświęcim          

            (3). JKH GKS Jastrzębie – UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec  

            (4). MUKS NAPRZÓD Janów – MUKS ORLIK Opole   

 

RUNDA I – 11.09.2017 (pn)            # 2 KOLEJKA SPOTKAŃ: 

 

            (5). MUKS ORLIK Opole – pauza  

            (6). UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec – MUKS NAPRZÓD Janów

            (7). UKH UNIA Oświęcim – JKH GKS Jastrzębie

            (8). TMH POLONIA Bytom – MOSM Tychy

 

RUNDA I – 18.09.2017 (pn)            # 3 KOLEJKA SPOTKAŃ: 

 

            (9). MOSM Tychy – pauza   

            (10). JKH GKS Jastrzębie – TMH POLONIA Bytom       

            (11). MUKS NAPRZÓD Janów – UKH UNIA Oświęcim

            (12). MUKS ORLIK Opole – UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec

 

RUNDA I – 02.10.2017 (pn)            # 4 KOLEJKA SPOTKAŃ: 

 

            (13). UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec   – pauza          

            (14). UKH UNIA Oświęcim – MUKS ORLIK Opole       

            (15). TMH POLONIA Bytom – MUKS NAPRZÓD Janów         

            (16). MOSM Tychy – JKH GKS Jastrzębie 

 

RUNDA I – 09.10.2017 (pn)            # 5 KOLEJKA SPOTKAŃ: 

 

            (17). JKH GKS Jastrzębie – pauza   

            (18). MUKS NAPRZÓD Janów – MOSM Tychy  

            (19). MUKS ORLIK Opole – TMH POLONIA Bytom

            (20). UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec   – UKH UNIA Oświęcim      

 

RUNDA I – 16.10.2017 (pn)            # 6 KOLEJKA SPOTKAŃ: 

 

            (21). UKH UNIA Oświęcim – pauza          

            (22). TMH POLONIA Bytom – UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec     

            (23). MOSM Tychy – MUKS ORLIK Opole         

            (24). JKH GKS Jastrzębie – MUKS NAPRZÓD Janów    

 

RUNDA I – 30.10.2017 (pn)            # 7 KOLEJKA SPOTKAŃ: 

 

            (25). MUKS NAPRZÓD Janów – pauza    

            (26). MUKS ORLIK Opole – JKH GKS Jastrzębie           

            (27). UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec   – MOSM Tychy        

            (28). UKH UNIA Oświęcim – TMH POLONIA Bytom   

 

RUNDA II – 06.11.2017 (pn)           # 8 KOLEJKA SPOTKAŃ: 

 

            (29). TMH POLONIA Bytom – pauza        

            (30). UKH UNIA Oświęcim – MOSM Tychy        

            (31). UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec   – JKH GKS Jastrzębie          

            (32). MUKS ORLIK Opole – MUKS NAPRZÓD Janów 

 

RUNDA II – 13.11.2017 (pn)           # 9 KOLEJKA SPOTKAŃ: 

 

            (33). MUKS ORLIK Opole – pauza

            (34). MUKS NAPRZÓD Janów – UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec 

            (35). JKH GKS Jastrzębie – UKH UNIA Oświęcim          

            (36). MOSM Tychy – TMH POLONIA Bytom      

 

RUNDA II – 27.11.2017 (pn)           # 10 KOLEJKA SPOTKAŃ:           

 

            (37). MOSM Tychy – pauza 

            (38). TMH POLONIA Bytom – JKH GKS Jastrzębie       

            (39). UKH UNIA Oświęcim – MUKS NAPRZÓD Janów

            (40). UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec   – MUKS ORLIK Opole       

 

RUNDA II – 04.12.2017 (pn)           # 11 KOLEJKA SPOTKAŃ:           

 

            (41). UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec   – pauza          

            (42). MUKS ORLIK Opole – UKH UNIA Oświęcim       

            (43). MUKS NAPRZÓD Janów – TMH POLONIA Bytom         

            (44). JKH GKS Jastrzębie – MOSM Tychy 

 

RUNDA II – 11.12.2017 (pn)           # 12 KOLEJKA SPOTKAŃ:           

 

            (45). JKH GKS Jastrzębie – pauza   

            (46). MOSM Tychy – MUKS NAPRZÓD Janów  

            (47). TMH POLONIA Bytom – MUKS ORLIK Opole    

            (48). UKH UNIA Oświęcim – UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec       

 

RUNDA II – 08.01.2018 (pn)           # 13 KOLEJKA SPOTKAŃ:           

 

            (49). UKH UNIA Oświęcim – pauza          

            (50). UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec   – TMH POLONIA Bytom   

            (51). MUKS ORLIK Opole – MOSM Tychy         

            (52). MUKS NAPRZÓD Janów – JKH GKS Jastrzębie    

 

RUNDA II – 15.01.2018 (pn)           # 14 KOLEJKA SPOTKAŃ:           

 

            (53). MUKS NAPRZÓD Janów – pauza    

            (54). JKH GKS Jastrzębie – MUKS ORLIK Opole           

            (55). MOSM Tychy – UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec          

            (56). TMH POLONIA Bytom – UKH UNIA Oświęcim   

 

RUNDA III – 22.01.2018 (pn)         # 15 KOLEJKA SPOTKAŃ:           

 

            (57). TMH POLONIA Bytom – pauza        

            (58). MOSM Tychy – UKH UNIA Oświęcim        

            (59). JKH GKS Jastrzębie – UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec

            (60). MUKS NAPRZÓD Janów – MUKS ORLIK Opole 

 

RUNDA III – 12.02.2018 (pn)         # 16 KOLEJKA SPOTKAŃ:           

 

            (61). MUKS ORLIK Opole – pauza

            (62). UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec   – MUKS NAPRZÓD Janów

            (63). UKH UNIA Oświęcim – JKH GKS Jastrzębie          

            (64). TMH POLONIA Bytom – MOSM Tychy      

 

RUNDA III – 19.02.2018 (pn)         # 17 KOLEJKA SPOTKAŃ:           

 

            (65). MOSM Tychy – pauza 

            (66). JKH GKS Jastrzębie – TMH POLONIA Bytom       

            (67). MUKS NAPRZÓD Janów – UKH UNIA Oświęcim

            (68). MUKS ORLIK Opole – UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec        

 

RUNDA III – 26.02.2018 (pn)         # 18 KOLEJKA SPOTKAŃ:           

 

            (69). UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec   – pauza          

            (70). UKH UNIA Oświęcim – MUKS ORLIK Opole       

            (71). TMH POLONIA Bytom – MUKS NAPRZÓD Janów         

            (72). MOSM Tychy – JKH GKS Jastrzębie 

 

RUNDA III – 12.03.2018 (pn)         # 19 KOLEJKA SPOTKAŃ:           

 

            (73). JKH GKS Jastrzębie – pauza   

            (74). MUKS NAPRZÓD Janów – MOSM Tychy  

            (75). MUKS ORLIK Opole – TMH POLONIA Bytom    

            (76). UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec – UKH UNIA Oświęcim       

 

RUNDA III – 19.03.2018 (pn)         # 20 KOLEJKA SPOTKAŃ:           

 

            (77). UKH UNIA Oświęcim – pauza          

            (78). TMH POLONIA Bytom – UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec     

            (79). MOSM Tychy – MUKS ORLIK Opole         

            (80). JKH GKS Jastrzębie – MUKS NAPRZÓD Janów    

 

RUNDA III – 26.03.2018 (pn)         # 21 KOLEJKA SPOTKAŃ:           

 

            (81). MUKS NAPRZÓD Janów – pauza    

            (82). MUKS ORLIK Opole – JKH GKS Jastrzębie           

            (83). UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec   – MOSM Tychy        

            (84). UKH UNIA Oświęcim – TMH POLONIA Bytom