W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne
ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.

 

 

 

 

 

 

 

Terminarz

                                  

 

 

ŚLĄSKI ZWIĄZEK HOKEJA NA LODZIE

SILESIAN ICE HOCKEY FEDERATION

JUNIORZY MŁODSI / U18   2020/2021 

 

 

 

 

ELIMINACJE  OOM

 

# 01 KOLEJKA - 18.09.2020


 

     1. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC                      KH POLONIA BYTOM                                          
2. KS KATOWICE NAPRZÓD JANÓW   TYSKIE LWY MOSM TYCHY

 

 

# 02 KOLEJKA - 19.09.2020

 

    3. KH POLONIA BYTOM                                    TYSKIE LWY MOSM TYCHY                              
4. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC                    KS KATOWICE NAPRZÓD JANÓW

 

 

# 03 KOLEJKA - 20.09.2020

 

     5. KS KATOWICE NAPRZÓD JANÓW             KH POLONIA BYTOM                         
6. TYSKIE LWY MOSM TYCHY            UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC                          

 

 

# 01 KOLEJKA - 29.09.2020

 

   1. KS KATOWICE NAPRZÓD JANÓW   KH POLONIA BYTOM  
2. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC UKH UNIA OŚWIĘCIM                            
  TYSKIE LWY MOSM TYCHY pauza

 

 

# 02 KOLEJKA - 06.10.2020

 

   3. KH POLONIA BYTOM  UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
 4. TYSKIE LWY MOSM TYCHY                 KS KATOWICE NAPRZÓD JANÓW         
  UKH UNIA OŚWIĘCIM  pauza

 

 

# 03 KOLEJKA - 13.10.2020

 

   5. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC TYSKIE LWY MOSM TYCHY               
 6. UKH UNIA OŚWIĘCIM  KH POLONIA BYTOM                        
  KS KATOWICE NAPRZÓD JANÓW pauza

 

 

# 04 KOLEJKA - 10.11.2020

 

   7. TYSKIE LWY MOSM TYCHY UKH UNIA OŚWIĘCIM 
 8. KS KATOWICE NAPRZÓD JANÓW UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC             
  KH POLONIA BYTOM   pauza

 

 

# 05 KOLEJKA - 17.11.2020

 

 9. UKH UNIA OŚWIĘCIM   KS KATOWICE NAPRZÓD JANÓW
 10. KH POLONIA BYTOM    TYSKIE LWY MOSM TYCHY                
  UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC          pauza

 

 

# 06 KOLEJKA - 08.12.2020

 

11. KH POLONIA BYTOM  KS KATOWICE NAPRZÓD JANÓW 
 12. UKH UNIA OŚWIĘCIM  UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC  
  TYSKIE LWY MOSM TYCHY         pauza

 

 

# 07 KOLEJKA - 15.12.2020

 

 13. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC KH POLONIA BYTOM  
  14. KS KATOWICE NAPRZÓD JANÓW     TYSKIE LWY MOSM TYCHY                     
  UKH UNIA OŚWIĘCIM  pauza

 

 

# 08 KOLEJKA - 22.12.2020

 

  15. TYSKIE LWY MOSM TYCHY UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC          
 16. KH POLONIA BYTOM UKH UNIA OŚWIĘCIM                            
  KS KATOWICE NAPRZÓD JANÓW   pauza

 

 

# 09 KOLEJKA - 12.01.2021

 

  17. UKH UNIA OŚWIĘCIM  TYSKIE LWY MOSM TYCHY
18. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC                   KS KATOWICE NAPRZÓD JANÓW              
  KH POLONIA BYTOM   pauza

 

 

# 10 KOLEJKA - 09.02.2021

 

 19. KS KATOWICE NAPRZÓD JANÓW UKH UNIA OŚWIĘCIM                         
20. TYSKIE LWY MOSM TYCHY KH POLONIA BYTOM                 
  UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC pauza